Moduł – JINKO – JKM510N-54HL4M-BDV – bifacial
| Producent | |
|---|---|
| Model | |
| Moc | |
| Sprawność | |
| Gwarancja produktowa | |
| Gwarancja liniowa | |
| Typ modułu | |
| Typ ogniwa PV | |
| Podwójne szkło | |
| Klasa niepalności | |
| Grubość ramy | |
| Wysokość | |
| Szerokość | |
| Wytrzymałość (Pa) | |
| Długość przewodu (+) | |
| Długość przewodu (-) | 200 mm |
| Ilość na palecie | |
| Ilość w kontenerze |
Brutto
Szczegóły produktu
| Producent | |
|---|---|
| Model | |
| Moc | |
| Sprawność | |
| Gwarancja produktowa | |
| Gwarancja liniowa | |
| Typ modułu | |
| Typ ogniwa PV | |
| Podwójne szkło | |
| Klasa niepalności | |
| Grubość ramy | |
| Wysokość | |
| Szerokość | |
| Wytrzymałość (Pa) | |
| Długość przewodu (+) | |
| Długość przewodu (-) | 200 mm |
| Ilość na palecie | |
| Ilość w kontenerze |
Tiger Neo 54HL4M-BDV 495-525 Wp
Dwustronny moduł fotowoltaiczny JinkoSolar z podwójną szybą i zaawansowaną technologią N-type TOPCon oraz HOT 3.0 zapewnia wysoką sprawność w warunkach słabego nasłonecznienia oraz wolniejszą degradację mocy. Konstrukcja typu glass-glass umożliwia obustronną produkcję energii, wykorzystując światło odbite od podłoża, co skutecznie obniża koszt pozyskania energii LCOE. To nowoczesne i niezawodne rozwiązanie dla wymagających instalacji fotowoltaicznych.
Najważniejsze cechy Tiger Neo 54HL4M-BDV 495-525 Wp:
- Technologia N-type TOPCon i HOT 3.0: Oferuje wyższą wydajność, lepsze parametry temperaturowe oraz mniejszą degradację w czasie.
- Wysoka moc wyjściowa: Zakres mocy od 495 Wp do 525 Wp oraz sprawność modułu sięgająca do 23,61%.
- Obustronna produkcja energii: Wykorzystanie promieniowania odbitego od podłoża zwiększa całkowity uysk energii z instalacji.
- Technologia SMBB: Lepsze wychwytywanie światła i skuteczne przewodzenie prądu zapewniają wyższą niezawodność.
- Trwałość i odporność: Wytrzymałość na obciążenia mechaniczne do 5400 Pa od frontu i 2400 Pa od tyłu oraz certyfikowana odporność na PID.
- Długoterminowa gwarancja: 15-letnia gwarancja na produkt oraz 30-letnia gwarancja liniowego spadku mocy z niską roczną degradacją.
Dla kogo jest to dobry wybór?
Moduł Tiger Neo 54HL4M-BDV jest przeznaczony do instalacji fotowoltaicznych w sektorze mieszkaniowym oraz komercyjnym, gdzie kluczowa jest maksymalizacja uzysków energii z ograniczonej powierzchni. Dzięki dwustronnej budowie i podwyższonej odporności na trudne warunki środowiskowe, produkt doskonale sprawdza się w nowoczesnych farmach solarnych oraz na dachach płaskich i skośnych obiektów użytkostwych.
| Parametr | JKM495N-54HL4M-BDV | JKM500N-54HL4M-BDV | JKM505N-54HL4M-BDV | JKM510N-54HL4M-BDV | JKM515N-54HL4M-BDV | JKM520N-54HL4M-BDV | JKM525N-54HL4M-BDV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Charakterystyka mechaniczna | |||||||
| Rodzaj ogniwa | Monokrystaliczne typu N | Monokrystaliczne typu N | Monokrystaliczne typu N | Monokrystaliczne typu N | Monokrystaliczne typu N | Monokrystaliczne typu N | Monokrystaliczne typu N |
| Liczba ogniw | 108 (54 × 2) | 108 (54 × 2) | 108 (54 × 2) | 108 (54 × 2) | 108 (54 × 2) | 108 (54 × 2) | 108 (54 × 2) |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) (mm) | 1961 × 1134 × 30 | 1961 × 1134 × 30 | 1961 × 1134 × 30 | 1961 × 1134 × 30 | 1961 × 1134 × 30 | 1961 × 1134 × 30 | 1961 × 1134 × 30 |
| Masa (kg) | 27,0 | 27,0 | 27,0 | 27,0 | 27,0 | 27,0 | 27,0 |
| Szyba przednia | 2,0 mm, powłoka antyrefleksyjna | 2,0 mm, powłoka antyrefleksyjna | 2,0 mm, powłoka antyrefleksyjna | 2,0 mm, powłoka antyrefleksyjna | 2,0 mm, powłoka antyrefleksyjna | 2,0 mm, powłoka antyrefleksyjna | 2,0 mm, powłoka antyrefleksyjna |
| Szyba tylna | 2,0 mm, szkło wzmacniane termicznie | 2,0 mm, szkło wzmacniane termicznie | 2,0 mm, szkło wzmacniane termicznie | 2,0 mm, szkło wzmacniane termicznie | 2,0 mm, szkło wzmacniane termicznie | 2,0 mm, szkło wzmacniane termicznie | 2,0 mm, szkło wzmacniane termicznie |
| Rama | Anodowany stop aluminium | Anodowany stop aluminium | Anodowany stop aluminium | Anodowany stop aluminium | Anodowany stop aluminium | Anodowany stop aluminium | Anodowany stop aluminium |
| Skrzynka przyłączeniowa | Stopień ochrony IP68 | Stopień ochrony IP68 | Stopień ochrony IP68 | Stopień ochrony IP68 | Stopień ochrony IP68 | Stopień ochrony IP68 | Stopień ochrony IP68 |
| Klasa ochronności | Klasa II | Klasa II | Klasa II | Klasa II | Klasa II | Klasa II | Klasa II |
| Klasa odporności ogniowej IEC | Klasa C | Klasa C | Klasa C | Klasa C | Klasa C | Klasa C | Klasa C |
| Typ złącza | JK03M / JK03M2 / Inne | JK03M / JK03M2 / Inne | JK03M / JK03M2 / Inne | JK03M / JK03M2 / Inne | JK03M / JK03M2 / Inne | JK03M / JK03M2 / Inne | JK03M / JK03M2 / Inne |
| Kable wyjściowe | 4,0 mm² (+): 400 mm, (-): 200 mm | 4,0 mm² (+): 400 mm, (-): 200 mm | 4,0 mm² (+): 400 mm, (-): 200 mm | 4,0 mm² (+): 400 mm, (-): 200 mm | 4,0 mm² (+): 400 mm, (-): 200 mm | 4,0 mm² (+): 400 mm, (-): 200 mm | 4,0 mm² (+): 400 mm, (-): 200 mm |
| Parametry elektryczne (STC) | |||||||
| Moc maksymalna – Pmax (Wp) | 495 | 500 | 505 | 510 | 515 | 520 | 525 |
| Napięcie w punkcie mocy maksymalnej – Vmp (V) | 33,72 | 33,95 | 34,17 | 34,39 | 34,62 | 34,83 | 35,05 |
| Prąd w punkcie mocy maksymalnej – Imp (A) | 14,68 | 14,73 | 14,78 | 14,83 | 14,88 | 14,93 | 14,98 |
| Napięcie obwodu otwartego – Voc (V) | 40,21 | 40,38 | 40,55 | 40,72 | 40,89 | 41,06 | 41,23 |
| Prąd zwarciowy – Isc (A) | 15,58 | 15,63 | 15,68 | 15,73 | 15,78 | 15,83 | 15,88 |
| Sprawność modułu STC (%) | 22,26 | 22,48 | 22,71 | 22,93 | 23,16 | 23,38 | 23,61 |
| Tolerancja mocy (%) | 0 ~ +3 | 0 ~ +3 | 0 ~ +3 | 0 ~ +3 | 0 ~ +3 | 0 ~ +3 | 0 ~ +3 |
| Współczynnik temperaturowy Pmax (%/°C) | -0,29 | -0,29 | -0,29 | -0,29 | -0,29 | -0,29 | -0,29 |
| Współczynnik temperaturowy Voc (%/°C) | -0,25 | -0,25 | -0,25 | -0,25 | -0,25 | -0,25 | -0,25 |
| Współczynnik temperaturowy Isc (%/°C) | 0,045 | 0,045 | 0,045 | 0,045 | 0,045 | 0,045 | 0,045 |
| Parametry elektryczne (BNPI) | |||||||
| Moc maksymalna – Pmax (Wp) | 545 | 551 | 556 | 562 | 567 | 573 | 578 |
| Napięcie w punkcie mocy maksymalnej – Vmp (V) | 33,72 | 33,95 | 34,17 | 34,39 | 34,62 | 34,83 | 35,05 |
| Prąd w punkcie mocy maksymalnej – Imp (A) | 16,16 | 16,22 | 16,27 | 16,33 | 16,38 | 16,44 | 16,49 |
| Napięcie obwodu otwartego – Voc (V) | 40,21 | 40,38 | 40,55 | 40,72 | 40,89 | 41,06 | 41,23 |
| Prąd zwarciowy – Isc (A) | 17,15 | 17,21 | 17,26 | 17,32 | 17,37 | 17,43 | 17,48 |
| Warunki środowiskowe i eksploatacyjne | |||||||
| Temperatura pracy (°C) | -40 ~ +70 | -40 ~ +70 | -40 ~ +70 | -40 ~ +70 | -40 ~ +70 | -40 ~ +70 | -40 ~ +70 |
| Maksymalne napięcie systemu (VDC) | 1500 | 1500 | 1500 | 1500 | 1500 | 1500 | 1500 |
| Maksymalny znamionowy prąd bezpiecznika (A) | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 | 35 |
| Współczynnik dwustronności | Voc: 98 ± 5%, pIsc: 80 ± 5%, pPmax: 80 ± 5% | Voc: 98 ± 5%, pIsc: 80 ± 5%, pPmax: 80 ± 5% | Voc: 98 ± 5%, pIsc: 80 ± 5%, pPmax: 80 ± 5% | Voc: 98 ± 5%, pIsc: 80 ± 5%, pPmax: 80 ± 5% | Voc: 98 ± 5%, pIsc: 80 ± 5%, pPmax: 80 ± 5% | Voc: 98 ± 5%, pIsc: 80 ± 5%, pPmax: 80 ± 5% | Voc: 98 ± 5%, pIsc: 80 ± 5%, pPmax: 80 ± 5% |
Warunki STC: natężenie promieniowania 1000 W/m², temperatura ogniwa 25°C, współczynnik masy powietrza AM = 1,5. Warunki BNPI: napromieniowanie przednie 1000 W/m², tylne 135 W/m², temperatura ogniwa 25°C, AM = 1,5. Złącza MC4 i MC4-Evo2 są dostępne na życzenie w zależności od dostępności.
Jinko Solar dostarcza panele o wysokiej sprawności, pozwalające efektywnie wykorzystywać energię słońca i czerpać długotrwałe korzyści z ekologicznej produkcji prądu. Firma Jinko Solar jest jednym z wiodących globalnych producentów paneli fotowoltaicznych, znanym z innowacyjnych rozwiązań i niezawodności swoich produktów. Moduły Jinko Solar charakteryzują się wysoką efektywnością konwersji oraz niską degradacją mocy, co zapewnia długoterminową wydajność i stabilność energetyczną. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, takich jak panele monokrystaliczne i bifacjalne, Jinko Solar oferuje produkty, które maksymalizują ilość generowanej energii nawet w ograniczonych przestrzeniach. Firma kładzie również duży nacisk na zrównoważony rozwój, stosując ekologiczne procesy produkcyjne i dążąc do minimalizacji wpływu na środowisko naturalne. Jinko Solar oferuje szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych potrzeb klientów, od małych instalacji domowych po duże projekty przemysłowe, zapewniając niezawodne i efektywne rozwiązania energetyczne na całym świecie.

